Opis oferty

Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej jakości produktów składowych, które w połączeniu tworzą estetyczne, trwałe i funkcjonalne lampiony.

Wkłady olejowe wielokrotnego użytku

Jako firma zajmujemy się produkcją najróżniejszych elementów. Oferujemy m.in. różnorodne, olejowe wkłady do zniczy, dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Produkowane przez nas wkłady olejowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Przykładowe realizacje:

Elementy do zniczy najwyższej jakości

W naszej ofercie znajdziesz również elementy do zniczy takie jak podstawki, kapturki czy wiatrochrony. Podstawki stabilizują lampiony, zapewniając im solidne oparcie, a wiatrochrony chronią płomień przed wiatrem. Z kolei oferowane przez nas kapturki mogą być używane jako ozdoba lub ochrona przed zanieczyszczeniami.

Oferowane przez nas artykuły dostępne są w różnych kształtach i wzorach, pozwalając Ci dopasować je do własnego projektu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach i usługach. Gwarantujemy, że dzięki naszym produktom składowym, Twoje wyroby będą odznaczać się doskonałą jakością i estetyką.

Formularz kontaktowy