Działamy z pasji

Założycielem firmy był Zbigniew Zawadzki, pasjonata automatyki i budowy maszyn, czeladnik w rzemiośle wytwarzania artykułów z tworzyw sztucznych. W 1986 roku, tuż przy swoim domu zaczął tworzyć park maszynowy, który rozwijał w kolejnych latach z nieustającym entuzjazmem . Poświęcał tej działalności cały swój czas i serce, angażował się w każdy etap realizacji dalszych inwestycji. Rodzinne przedsiębiorstwo przekazał kolejnemu pokoleniu, które należycie dba o nieprzerwane doskonalenie i ekspansję działalności.

Wieloletnie doświadczenie

Kompetencje kształtowane przez ponad 36 lat pozwalają na zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości. Zdobyte doświadczenie pozytywnie wpływa na ekspansję na rynki zagraniczne, dając nam możliwość zdobywania zaufania kontrahentów spoza granic Polski.

Kompleksowa obsługa

Nasi klienci są objęci kompleksową obsługą. Zapewniamy bezpośredni kontakt z personelem, który zapewni doradztwo i rozwieje wszelkie wątpliwości kontrahentów - począwszy na procesie produkcji, aż do terminu dostawy i płatności.

Nowoczesne technologie

Nieustanny rozwój i automatyzacja produkcji są dla nas kluczowe. Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami kompleksowych rozwiązań technologicznych dla naszej branży. Dzięki temu jesteśmy w posiadaniu nowoczesnych linii produkcyjnych, gwarantujących pewne i profesjonalne wytwarzanie artykułów z tworzyw sztucznych.

Ponad 36 lat na rynku

Nasza firma istnieje od 1986 roku. Na przestrzeni tego czasu udało nam się znacznie powiększyć asortyment, a co z tym związane - rozpocząć współpracę ze znacznie większą liczbą klientów, także spoza granic Polski. Dbając o dostarczanie im wyrobów najwyższej jakości, nieustannie doskonalimy nasz park maszynowy, stosując nowatorskie rozwiązania satysfakcjonujące odbiorców naszych artykułów.

Pasja i ciężka praca założyciela rodzinnego przedsiębiorstwa - Zbigniewa Zawadzkiego - stanowi fundament działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyte przez nas długoletnie doświadczenie przekładało się na najwyższą jakość produktów dostarczanych naszym kontrahentom - wszystkie oferty przygotowujemy ze starannością, zapewniając konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę.

Poznaj nasz zespół

Waldemar Lustberg

Współwłaściciel

Barbara Lustberg

Współwłaścicielka

Paulina Lustberg

Obsługa klienta zagranicznego

Mariusz Bańkowski

Dział sprzedaży

Mirosław Waśniewski

Dział techniczny

Sebastian Kołoszko

Dział spedycji

Mateusz Łochnicki

Dział magazynowy

Zaufali nam między innymi

Naszym celem jest rozwój naszej oferty produktowej, zwiększenie efektywności produkcyjnej oraz dalsze promowanie zrównoważonej produkcji i innowacji w naszych procesach.

Nasza główna siedziba znajduje się w Brańsku przy ulicy Jana Pawła II 32, jednakże posiadamy również sieć dystrybucji na terenie całej Europy.

Używamy nowoczesnych technologii wtryskowych i formowania, które zapewniają wysoką jakość i trwałość naszych produktów.